Oferta

Oprogramowanie na zamówienie

  • Budowanie oprogramowania na zamówienie – wytwarzamy dedykowane oprogramowanie zgodnie z przygotowaną specyfikacją funkcjonalną oraz założeniami technicznymi, przeprowadzamy jego wdrożenie i świadczymy opiekę gwarancyjną.
  • Utrzymanie i serwis aplikacji – rozszerzamy opiekę gwarancyjną lub przejmujemy po innym dostawcy opiekę serwisową nad systemem; zapewniamy szybkie usuwanie usterek i możliwości dalszych zmian funkcjonalnych w eksploatowanym systemie.
  • Migracja technologiczna dawnych systemów – przeprowadzamy proces migracji technologicznej dawnych systemów do współczesnych technologii, dzięki czemu zwiększają się możliwości ich dalszego rozwoju i maleją koszty eksploatacji.
  • Wdrożenie gotowych pakietów oprogramowania – pomagamy w wyborze i dostosowaniu gotowych rozwiązań oprogramowania do specyfiki danej organizacji; dokonujemy odpowiedniej konfiguracji oprogramowania, migracji danych i szkoleń użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu